Kamera Programı

Kamera Programları

Evinize kurulan kamera sisteminizi ios ve android akıllı tüm cihazlardan kamera programları sayesinde evinizi 7/24 izleyebilir ve kameralarda mikrofon var ise aynı zamanda bağlandığınız odanın da sesini duyabilirsiniz. Kamera programını, cep telefonlarınıza indirdikten evinizi izlemek için bazı bilgileri bilmeniz gerekmektedir.

Evinize kurulumu yapılan her kayıt cihazı farklı bir kamera programıyla çalışmaktadır. Kayıt cihazının hangi program ile çalıştığını bilmiyorsanız rastgele indirmiş olduğunuz kamera programı ile evinizi izlemeniz mümkün olmayacaktır. Ayrıca evinizi izleyebilmeniz için kayıt cihazınıza mutlaka internet bağlantısının yapılmış olması gerekmektedir. İnternet bağlantısı yapıldıktan sonra evinizi uzak bir yerden izlemek istediğinizde mutlaka modeminizde port açma işleminin yapılmış olması gerekmektedir.

Her kayıt cihazının kendine ait bir programı olduğu gibi portlarda farklılık göstermektedir. Ayrıca port numarasıyla birlikte, kayıt cihazının da ip adresini bilmeniz gerekmektedir. Port açma ve kamera programı konusunda sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kamera programı nasıl kurulur ?

Kamera programı kurmak için ne gerekli ?

Kamera programı kurmak için kayıt cihazınızın bazı temel bilgilerini bilmeniz gerekmektedir. Bunların en önemlisi evinizin statik ip adresini veya kayıt cihazınızın seri numarasını ayrıca kayıt cihazınızın port numarası, kullanıcı adı ve şifresini bilmeniz gerekmektedir. Kayıt cihazınızın video çıkışlarından birini monitöre yada televizyonunuza bağladıktan sonra ağ ayarları bölümünden tüm bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gerekli bilgileri öğrendikten sonra artık kamera programında istenilen yerlere ip adresi, port numarası, kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğiniz takdirde evinizi 7/24 izleyebilirsiniz.

xmeye-kamera-programi-syrons

xmeye-kamera-programi-syrons